“Народ збунтувався..Співачка тікала, як могла”:Ані Лорак опозорилась на весь світ..Це викликало резонанс в мережі..відео.фото

життя, світ, цікаво

Чому збунтувалися проти співачки?сьогодні, 16:08

Ані лорак

Концерт співачки Ані Лорак у Москві був зірванийПеред виступом люди влаштували мітинг з вимогою, щоб співачка платити податки за свої виступи в Росії.

У Москві зірвали концерт Ані Лорак! Співачка втекла з клубу з величезною  кількістю охорони. Відео - MediaBum

Про це соообщает Telegram-канал”Світські хроніки”.Зазначається, що саме такі вимоги були на писані на плакатах, з якими прийшли активісти. В результаті чого концерт Лорак 25 червня співачки був зірваний.

Повідомляється, за 2019 рік Ані Лорак заплатила податків всього близько 165 тисяч рублів (2 300 доларів) при тому, що ціна квитків на її концерт досягає 80 тисяч рублів (1 100 доларів), а наряди в яких артистка з’являється на публіці коштують тисячі доларів.На кадрах, які з’явилися в мережі видно, що Ані Лорак втекла з клубу з великою кількістю охорони.Ситуація викликала резонанс в мережі. Однак думки користувачів з приводу події розділилися. У коментарях пишуть, що не потрібно рахувати чужі гроші, і не всі до кінця не розуміють, чому зірвали концерт Лорак.

джерело

Залишити відповідь