Собаки “розправилися” із 7ми річною донькою зрaднuка України : Льотчик з Криму, який бомбuв дітей у Сирії – поховав власну дитину, яка загuнула sтрашнoю smертю

Без рубрики

Вiн бомбив дітей у Сирії , а за місяць до повномасштабного вторгнення РФ в Украïну його єдина дитина загинула страшною смертю . Доньку зрадника загризли собаки на Забайкаллі , де дислокується авiаполк , в якому служив кримський зрадник .

Страшну історію Забужко розповіла у своєму Facebook . ” Розкажу вам , панство , одну Дуже Страшну Історію , яка в сiчнi , за мiсяць перед повномасштабним вторгненням , обійшла була всю світову пресу , а потім , зрозуміло , забулася , бо фабрику страшних iсторiй для світової преси Росiя вiдкрила у нас

Але та історія все одно в певному сенсi лишається ексклюзивом , – / тепер , побачивши фото тоï бригади чекiстанських льотчикiв , що розбомбила ТРЦ в Кременчуці , я вирішила , що пора її розказати ” , зазначила Забужко . Вона нагадала моторошну історію , що відбулася на початку року на Забайкаллі , в одному з населених пунктів під Читою . Там зграя безпритульних собак серед білого дня загризла на вулиці 7 – річну дівчинку .

Вона поверталася додому з уроку музики опинилася у пастці у вузькому провулку , де її й заскочили агресивнi пси ” Звісно , те , що в Росії вулицями нас . пунктів бiгають зграï голодних псiв , які можуть загризти насмерть самотнього перехожого , – це само по собі мальовничо й багато додає до портрету краïнц , яка прийшла нас ” визволяти ” .

Але найцікавішi тут не собаки , i не дiвчинка а її тато , майор Антон Канорський , про якого ЗМІ розкопали , що б років тому вiн одержав з рук Путіна орден за Алеппо ” , – написала Забужко . Канорський за те , що бомбив сuрiйських дітей , свого часу отримав нагороду з рук самого Володимира Путіна . Російський вiйськовий злочинець навіть прибув для цього у Кремль . ” Був у Кремлi , вдостоївся поруч із Самим особистого фото , на якому , за неписаним статутом російської армії , має ” вид лихой и придурковатый ” . Зрештою , який iще вид може мати льотчик , який ” отработал по Сирии ” i якому взагалі краще б вмерти , а ще краще було б – не народжуватися на світ ? ” – риторично поцікавилася письменниця.

Вона нагадала страшні подробиці загибелі доньки Красовського , які опублікували чи не всі світові видання : те , що на мiсцi трагедії так і не вдалося знайти вiдгризену собаками ногу дiвчинки , те , що ïï личко було настільки погризене , що ховали дитину у закритій трунi , те , що її мама , дізнавшись про те , що сталося , потрапила до лікарні . ” I тiльки в кримських паблiках промайнула новина , од якої мені справді пішов мороз поза шкірою : виявляється , 2014 рiк Антон Канорський ще зустрiв українцем – у складі військової частини , розташованої в Криму , в Феодосії , коли не помиляюсь ” , – зазначила Забужко . ” Була колись така страшна украïнська лайка – ” а щоб тебе собаки зiли ! ” Виявилося , може бути ще страшніше – зраджуєш Україну , стаєш росіянином , і зразу ж , одним пакетом – убивцею сuрiйських дітей , пiсля чого собаки з’ïдають уже не тебе , а твою дитину …

Ось така кар’ера майора Канорського . Прекрасна , як на мене , – хоч пiд скло став ” , – додала українська письменниця . Вона додала , що не прагне бачити російських воєнних злочинців та українських зрадників у Гаазі – людське правосуддя здатне зробити для нелюдiв навiть перебування за гратами вiдносно комфортним . ” Я бажаю їм не нашої людської справделивости , кривої й кострубатої , – а Божої . Такої , як отримав Антон Канорський . І я знаю , що так воно й буде ” , – зазначила Забужко .

Залишити відповідь