![](https://www.dobrinews.pp.ua/wp-content/uploads/2021/07/KMO_138729_00197_1_t218_111540-730x410.jpg)
Макаревич поділився враженнями про українські міста: “Ми проводимо дні в радості”
Російський музикант Андрій Макаревич виступає з гастролями на Західній Україні
Про свої враження від українських міст він розповів виданню “Сьогодні“.
“Нас дуже добре зустрічають, добре приймають. Загалом, ми проводимо дні в радості. Я не слухаю розповіді, які говорять в Росії! Я приїхав і побачив своїми очима, і ті розповіді мені не цікаві. Люди чудові, абсолютно”, – говорить Макаревич.
![](https://politeka.net/crops/a061c0/360x0/1/0/2021/05/13/FI4sSV83pdXGejB5zQyWogjiPogjDQnTUnz0bv5X.jpeg)
Щодо Криму переконання російського артиста не змінилися – він засуджує анексію півострова
“Набридло. Відчуваєш себе папугою. А я не люблю відчувати себе папугою. Думка моя не змінилася за стільки років. Що говорити одне і те ж”, – заявив Андрій Макаревич.
Раніше ми писали, що Макаревич написав на своїй сторінці у Фейсбук, що відвідав Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Чернівці та Кам’янець-Подільський.
“Я, зізнатися, очікував побачити все-таки деяку глушину- маленькі міста по 200 000 чоловік. А побачив чудову (і прекрасно відреставровану) архітектуру, стильні ресторани, чистоту. І дуже хороших глядачів”, – написав артист.
Андрій Макаревич поділився знімками, які зробив під час поїздок в українські міста.
![](https://politeka.net/crops/ffc7b1/360x0/1/0/2021/05/13/1krCGCab0ziQ1w17k8qAOZRCOftXLMfGNsRuh6YU.jpeg)