Власник ресторану переодягнувся в бомжа, щоб перевірити співробітників свого закладу. Як же повівся персонал?

Без рубрики

Місьє Амадо 64 роки. Життя його пройшло цікаво, він займався улюбленою справою, насолоджувався кожним днем, створив мережу ресторанів в столиці Франції. На жаль, до кінця життя лікарям не було чим його порадувати: у нього знайшли смертельну хворобу. Але місьє Амадо не хотів проводити дні, що залишилися в лікарняній палаті: йому було цікавіше зробити наостанок щось корисне для людей.У Франції багато тих, кому потрібна допомога. Він заснував благодійний фонд для допомоги дітям, бездомним, сиротам. Він і сам був сиротою, але витягнув щасливий квиток; тільки от так і не створив сім’ю.І ось він вирішив дізнатися, чи може довіряти людям в останній справі життя.

Він вирішив з’ясувати, як в його мережі ресторанів належать до бідних людей. Для цього він обійшов усі заклади, переодягнувшись в бездомного старого — і був дуже засмучений ставленням співробітників до незнайомого волоцюги. Він почав з самого популярного ресторану мережі. Той розташований в хорошому місці, він приносив найбільшу виручку. На жаль, місьєАмадо навіть зайти всередину не зміг. Керуючий сказав йому:» Ти спочатку помийся і переберися будь-що-небудь нормальне. Може, тоді ми дозволимо тобі у вікно подивитися, як пристойні люди обідають ». Місьє Амадо зрозумів: дорогі ресторани нічим не допомагають бідним людям.

Йому було гірко, адже він вчив співробітників дбайливо ставитися до будь-якого клієнта, неважливо, яка у нього сьогодні життєва ситуація. Він сподівався, його бізнес приносить користь людям, а не тільки робить багатих багатшими, а любителям пафосу дає ще один привід повипендріваться.У наступному ресторані, який був розташований в красивому парку, місьє Амадо теж був розчарований. Охорона на вході навіть на територію парку його не пропустила. Власник ресторану з образу не виходив, доводив: він людина, як і всі навколо. І має право увійти в парк. Охоронець прислухався до наполегливої бомжу, покликав керуючого.

» Бомж » розповів, що часто бував у цьому ресторані, обідав з самим Амадо, але сьогодні у нього життя йде не кращим чином. » Чуєш, дід, це я — Амадо, і щось я не пам’ятаю, щоб з тобою обідав, забирайся! »Старий ходив від ресторану до ресторану і думав: скільки ж людей в біді він міг нагодувати, якби трохи раніше задумався, як ставляться до жебраків його працівники. Скільки життів було б врятовано, допоможи він їм трохи протриматися, поки справи не повернуться на краще.До кінця обходу він відправився в найперший свій ресторан.Відкрито на околиці, не в самому вдалому місці.Їм досі керував прекрасний співробітник, який починав тут і не прагнув гнатися за успіхом і престижем.

У цей заклад його впустили, але їжі все ж не дали. Навіть його кращий співробітник, якого Амадо поважав, поставився до бомжа з презирством: мовляв, немає тут бродягам місця, нехай іде в спеціальні столові. Амадо готовий був ридати, даром, що дорослий чоловік. Йому залишався єдиний ресторан в передмісті, біля озера. Він навіть подумував, немає сенсу туди йти, і так картина ясна.Але відчував, потрібно обійти кожен.Керуючий заміського ресторану якраз вийшов на вулицю подихати. Амадо підійшов до нього,сказав: мене всюди прогнали,а можна тут поїсти? Хоч шматок хліба дайте.Керуючий сказав:столики зайняті,почекай, друже.Амадо стояв розгублений.Начебто не нагрубили, але спритно позбулися.

Чекав, щоб подивитися, вийде керуючий чи ні. І відчував: йому більше нікуди йти, немов він дійсно втратив все.Але через пару годин до чоловіка раптом підійшов офіціант, покликав всередину. А там — накритий стіл! Бомж сіл, почав їсти, а до нього присів керуючий. розповісти:» Знаєш, Дід. Я ж колись був як ти, що тебе ганяють. Але після аварії втратив дружину. Запив -і бізнес пропив. Коли господар мій в мене повірив, дав роботу … тепер працюю тут, і намагаюся теж давати шанс, все у тебе ще налагодиться … » Aмадо прийшов в ресторан на наступний день, вже чистим, поголеним, добре одягненим. Встигнувши звільнити всіх керівників, крім одного. Тому-то і перейшов у спадок бізнес місьє Амадо, правда нескоро. У Амандо дійсно все налагодилося зі здоров’ям, і він встиг зробити ще багато добрих справ.

Залишити відповідь