Краще присядьте!Захмарні зарплати депутатам в 100 тис? Це був- початок! Подивіться, які зарплати в їх помічників… (Фото)

життя, Політика, світ

Одна з сторінок зарплатної відомості помічників нардепів, яка опинилася в розпорядженні журналістів видання «Страна», викрила досить цікаву інформацію.

З документа видно, що деякі з них отримали десятки тисяч гривень, а деякі – більше 100 тисяч.

Так, Ольга Жерегина, оформлена помічницею відразу у двох нардепів (Анастасії Красносільської з «Слуги народу» і Ольги Стефанишиної з «Голосу»), отримала 117 815 грн. Жерегина раніше працювала в грантової організації «Пацієнти України», керівником якої була в свій час Стефанишина. Красносільська також є вихідцем з грантової структури — «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна.

109 785 гривень отримала Євгенія Дзекунова — помічниця депутата Олександр Матусевича (округ № 86, Івано-Франківськ, «Слуга народу»).

57 638 гривень отримала Марта Войцехівська, помічниця Пивоварова Євгенія (округ №175, Харків, «Слуга народу»).

Вікторія Горбенко — помічниця Сергія Власенка з «Батьківщини» отримала 37 436 гривень.

Її колега, Микола Волкивский, який складається помічником Сергія Кузьміних, мажоритарника з 67-го округу в Житомирі від «Слуги народу» (він доводиться братом Олегу Кузьміних — відомому кіборга, командиру батальйону 81-ї бригади), отримав 30705 гривень.

Раніше українців сколихнула звістка про збільшення зарплати народних обранців до 100 000 гривень і вище.

Так, з’явилися повідомлення, що з 2020 року зарплата депутатів повинна зрости в кілька разів. У зв’язку з цим спалахнув скандал, враховуючи недофінансування багатьох галузей в країні.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував дану інформацію у вівторок, 14 січня, під час першого засідання Погоджувальної ради.

За його словами ніякого збільшення зарплат народним депутатам до 100 або 150 тис. грн не буде.

Джерело

Залишити відповідь