Коли їй було 9, мама вирішила ампутувати їй обидві ноги. Через 15 років вона здивувала весь світ

життя, світ, цікаво

1989 році народилася Оксана в українському місті Хмельницький. Доктора були шоковані її станом, частина ніг у дівчинки була відсутня, ручки теж були деформовані, були відсутні великі пальці на руках і спостерігалися проблеми з нирками. Лікарі вважали, що ці аномалії пов’язані з аварією на Чорнобильській атомній станції.

Батьки не знали що їм робити, вони виявилися не готові до таких випробувань і відвезли дитину в дитбудинок. Вони назавжди зникли з її життя.

7 років малятко перебувала в дитбудинку. Дитину-інваліда ображали, били, морили голодом, але дитина не зламалася. Вона знала і вірила, що все зможе подолати і знайде свою сім’ю. На жаль радянське минуле наклало важкий відбиток на багато поколінь вперед. Людей з інвалідністю досі сприймають як людей другого сорту, а в той час вихователі навіть не внесли ім’я дівчинки в списки на удочеріння. Вони були впевнені, що така дитина не потрібена нікому.

Не дивлячись на жорстокість суспільства в життя малятка сталося диво. Жінка з США побачила фотографію Оксани і відчула, що це її дочка. Гай Мастерс з Цинцинаті, США, не злякали особливості малятка, вона в найкоротший термін прилетіла в Україну і зустрілася з дівчинкою. Оксані було 5 років. Ще 2 роки малятко чекала оформлення документів.

Ці 2 роки Оксана жила в страху, вона боялася, що Гай ніколи не повернеться. Але нова мама підтримувала дитину, не пропадала, надсилала фото її нового будинку, писала довгі листи.

працівники дитячого будинку,не розуміли  навіщо вона зважилася взяти дитину з такими серйозними захворюваннями, адже стільки здорових малюків навколо. Але Гай Мастерс відчувала серцем, що все робить правильно. Її рішучість врятувала Оксані життя.

Майже в 8 років Оксана вперше поїхала в США. У молодшому віці вона могла насилу ходити навшпиньки, але з віком її ноги ослабли і більше не тримали її вагу. Нова мама зробила все, щоб врятувати дитину. Вона відвезла її на обстеження і американські лікарі виправили її деформовані ручки. З ногами все було набагато складніше. Медики запропонували ампутувати ноги Оксани, щоб вона жила повноцінним життям. В 9 років їй ампутували ліву ногу, через рік праву.

Операція пройшла успішно і дівчинка швидко поправилася, вона навчилася ходити на протезах. Через короткий час вона вже бігала і навіть каталася на роликах, їздила на велосипеді! Вперше Оксана була щаслива. Потім вона відкрила для себе спорт. Гребля — цей вид спорту змінив усе її життя. Вона стала справжньою легендою паралімпійського спорту.

У 2012 році на літній Паралімпіаді в Лондоні Оксана отримала медалі в змаганнях з веслування, а 2 роки по тому на зимовій Паралімпіаді в Сочі стала призером в лижних гонках!

Оксана стала популярною і незабаром спортивний журнал запропонував їй знятися в фотосесії, яка вразила весь світ!

Дівчині дійсно нема чого соромитися: у неї сильне, красиве тіло, вона успішна і цілеспрямована. Багатьом людям потрібно багато чому у неї повчитися!

Яка ж вона молодець!

Незважаючи на своє важке минуле, Оксана любить свою рідну країну. Вона неодноразово відвідувала Україну, де багато хто вважає її справжньою героїнею.

У 2015 вона приїжджала на батьківщину, щоб підтримати поранених солдатів! Дівчина також відвідала притулок, в якому провела своє сирітське дитинство.

Коли дивишся на фотографії цієї сильної і прекрасної дівчини, важко уявити, який жах вона пережила. Але вона все подолала і домоглася приголомшливого успіху! Приклад для всіх!

джерело

Залишити відповідь