Збережіть собі це!Застосування харчової соди для високого врожаю огірків на вашій грядці..Ви знали про це?

Допомога, життя, поради, цікаво

Сьогодні важко знайти дачника, який не вирощує огірки, адже це смачний і корисний овоч. Щоб отримати гарний урожай огірків, варто знати як правильно та чим підгодувати їх.

Для отримання смачних огірочків э безліч народних засобів. Все залежить від правильного застосування того чи іншого засобу. Наприклад, харчова сода.

Добрива для огірків в теплиці і підгодівля у відкритому грунті

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Вакурат

Для боротьби з попелиць. Ці маленькі шкідники нерідко поселяються на нижніх сторонах листя огірків і витягають з нього соки. Щоб позбутися від попелиці, застосовують один з двох рецептів. У першому випадку на відро води засипаємо по дві столові ложки попілу і харчової соди.

У другому рецепті до отриманої суміші додаємо склянку наструганного господарського мила. Другий варіант більш ефективний. Мило допомагає залишатися засобу довше на поверхні.

Боротьба з борошнистою росою. На п’ять літрів води розводять по столовій ложці харчової соди, тертого або рідкого мила і соняшникової олії. Для кращого ефекту можна додати ще одну таблетку аспірину.

Отриманим засобом обприскуємо листя раз в тиждень. Процедуру повторюйте доти, поки борошниста роса не зникне з огірків.

Такі способи боротьби я застосовую як для рослин, які знаходяться в теплицях, так і для тих, які живуть на відкритому повітрі. У випадку з попелиць процедура нанесення буває непростою. Комахи живуть на зворотній або нижній стороні листків, туди і потрібно наносити засіб

Харчова сода працює і як підгодівля. Тут головне не захоплюватися, інакше огірочки будуть погано себе почувати. Через день поливаємо кущі розчином однієї ложки соди на відро води.

Часто поливати не варто. А ось повітряну підгодівлю можна проводити щодня, огірки це люблять. Розчин той же, столова ложка соди на відро теплої води.

Така підгодівля допомагає продовжити термін плодоношення огірків. Також харчова сода допомагає знизити відсоток порожніх зав’язей. Важливо не переборщувати з концентрацією. І ще одна порада.

Зверніть увагу!

Підвищену вологість повітря огірки люблять. Але потрібно пам’ятати, що обприскування проводять, коли на небі немає яскравого сонця, інакше листя отримають опік.

Отже, якщо правильно і вчасно проводити догляд за огірками, тоді високий урожай Вам забезпечений. Баєжаємо всім гарного врожаю!Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

джерело

Залишити відповідь