Відомий Кардіохірург І. Ємець: «Щоб тиск був 120/70, пийте натщесерце за 2 години до …»

Допомога, життя, поради, рецепти, світ, цікаво

До недавнього часу, високий тиск турбувало мене регулярно. Однак, коли кардіолог провів огляд, то був украй здивований моїми змінами.

А усунути скачки тиску допомогли 4 столові ложки одного старовинного рецепту. Час показав, що лікування природними засобами – ефективний, результативний і нетоксичний метод. Ось чому зараз все більше людей звертається до альтернативної медицини.

Суміш імбиру, лимона і часнику

Батьківщина цього рецепта – Німеччина. Еліксир складається з трьох потужних інгредієнтів: лимона, часнику і імбиру. Кожен з них вже сам по собі дуже корисний, але коли вони об’єднані в одне ліки, то можуть творити чудеса.

Часник добре відомий своїми антибактеріальними, антисептичними і противірусними властивостями. До складу часнику входить широкий спектр мікроелементів: натрій, калій, кальцій, цинк, фосфор, мідь, які роблять позитивний вплив на судини. Крім того, часник багатий на вітамін C, B6, марганцю і клітковини.

Корінь імбиру добре відомий як відмінний природний джерело антиоксидантів. Також, він дуже корисний для людей, які страждають проблемами з травленням. Імбир вважають дивним рослиною, що володіє властивостями протиотрути. А що входить в нього активна речовина джінджерол, є ефективним засобом при профілактиці і лікуванні раку товстого кишечника.

І нарешті, лимон – джерело вітаміну С. Фрукт має лужні властивості, які регулюють рівень кислотності в організмі. Крім того, цитрусові роблять благотворний вплив на загальний стан організму, підвищуючи імунні реакції і покращуючи обмінні процеси.

джерело

Залишити відповідь