Так0го не0чіку вали!”Прав ила бр0нювання чоловіків в Україні вечо ром он0вили, цим чоловікам вру чать п0вістки несп0дівано”: м0білізація тр иває

Без рубрики

В Україні оновили крит ерії для мобілізації працівників на підприє мствах в умовах воєнного стану та мобі лізації. Про це повідомили у Міністерстві зі стратегічних галузей промисловості.

Як інформує “Today.ua”, у пресслужбі відо мства вказали, що йдеться про критерії визначення компаній, робота яких має важливе значення для вітчизняної економіки. Відповідність вимогам є підставою для бронювання військовозобов’язаних чоловіків у воєнний час та період мобілізації.

Мінстратегпром лише визначає критерії та відповідність документів, пред’явлених підприємствами. Вимоги та алгоритм дій були оновлені.

Передбачено два варіанти бронювання до 50% включно та від 50% військовозобов’язаних чоловіків.

Варіант 1 – до 50% військовозобов’язаних працівників включно

Підприємства, які функціонують у галузях промисловості, літакобудівної галузі чи космічної діяльності, повинні відповідати трьом із п’яти критеріїв:

перебувати на стадії виконання договору з державним замовником у сфері оборони або є співвиконавцем такого договору;

понад 50% від зага льного обсягу виробництва мають становити товари, послуги та роботи оборонного призначення (за останній звітний період);

входити до електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних договорів (контрактів);

брати участь у реалізації завдань та заходів, передбачених цільовими програмами держави у сфері літакобудівної чи космічної галузі;

виробляти товари, надавати послуги або виконувати роботи для підприємств ОПК, які використовують їх для виробництва товарів оборонного призначення. Варіант 2 – від 50% працевлаштованих чоловіків незалежно від військово-облікової спеціальності

Йдеться про установи, підприємства та організації, які виробляють товари для військовослужбовців, розробляють, ремонтують та модернізують військову та спеціальну техніку, а також запчастини до неї, виробляють продукти оборонного призначення, зокрема боєприпаси.

Критерії наступні:

перебувати на стадії виконання договору з державним замовником у сфері оборони або бути співвиконавцем такого договору;

понад 50% від загального обсягу виробн ицтва мають становити товари, послуги та роботи оборонного призначення (за останній звітний період).

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Мобілізація: в Україні оновили критерії для броню вання працівників на підприємствах

Рішення про відп овідність підприємств зазначеним крит еріям прийматиме робоча група, створена Мінстратегпромом та іншими зацікавленими органами держвлади.

джерело

Залишити відповідь